top of page

Dünya Devlerinin Güvendiği Çözüm Ortağı

referanslar.png

Easy Redmine Capterra puanı 4.5/5 (57 reviews)

capterra.png
Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

Orhan Irmak Tasarım

Easy Redmine 

Finans Modülü

Techvisor firmasından Aslı Alpdoğan ile tanışmamız şirketimizin iş akış süreçlerini yönetmek üzere  güvenilir ve profesyonel bir yazılım firması arayışımız ile oldu. Kendisi ilk toplantımızdan itibaren yüksek motivasyonu ve ilgisi ile taleplerimizi dinledi. Bize belirttiği süre içerisinde detaylı ama oldukça yalın bir bütçe ve program sundu. Tercihimizi kendisinin firmasından yana kullandığımız günden itibaren ise adeta ekibimizin bir parçası olarak hizmet verdi. Bu süre zarfında şirketimizin işleyişini analiz etti, ihtiyaçlarımıza dair doğru yönlendirmelerde bulundu ve beklentilerimize en uygun çözümlerle döndü. Bunları yaparken ise her zaman en kısa sürede ve pozitif dönüşlerde bulundu. Dolayısı ile tahminlerimizden çok daha önce Easy Redmine programını şirketimizin beklentilerine uygun olarak şekillendirdi ve kullanıma almamızı sağladı.

 

Techvisor ve şirketimize kurduğumuz Easy Redmine programı sayesinde artık iş akış süreçlerimizi çok daha net bir şekilde ölçümleyebiliyor ve yönetebiliyoruz. Müşteri bazlı, proje bazlı ya da personel bazlı performansları sıfır hata ile anında gözlemleyebiliyoruz. Bu sayede ise günümüz iş dünyasında en önemli fırsat alanları olan hız ve karlılık konusunda kendimizi yeni döneme hazırlamış durumdayız.

 

Techvisor firmasına ve Sayın Aslı Alpdoğan’a bize Easy Redmine programını önerdikleri ve danışmanlık hizmeti verdikleri için çok teşekkür ediyoruz. Kendileri ile danışmanlık bazında iş birlikteliğimiz devam etmektedir.

OIT

Milmast

Easy Redmine

Finans

CRM

Kaynak Yönetimi

Yönetmeye çalıştığımız projelerin oldukça dinamik olması ve farklı ekiplerden kişilerin projelerin farklı noktalarında kritik süreçlerde görevler alması, tamamlanacak olan göreverin proje başarısında kritik rol oynaması, proje süreçlerini efektif yönetmemizde bizi oldukça zorlayan bir konu idi. Kısa proje takvimleri, atanması ve takip edilmesi gereken irili ufaklı görevler, birçok projenin aynı anda yönetilmeye çalışılması, görevlerle ilgili dokümanların yönetilmesi, ekipler arasındaki iletişimin sağlanarak herkesin projenin bütününe odaklanmasını sağlamamız gerekiyordu. Bu noktada Aslı Alpdoğan ile tanıştık. Kendisine mevcut durumumuzu ve hayal ettiğimiz çalışma şeklini aktardık. Bu noktada bizi sabırla dinledi, problemlerimize dahil oldu ve günün sonunda bizim için özelliştirilmiş iyi bir çözüm sundu. Yüksek empati yeteneği ile Easy Redmine programını geçmişteki benzer tecrübelerini de kullanarak ihtiyacımız olan doğru noktalara doğrudan parmak basarak oldukça sade bir şekilde aktardı. Programın sistemimiz içerisine entegrasyonunun her fazında her ihtiyaç duyduğumuzda bize zaman boyutundan bağımsız olarak destek verdi. Tüm ekibin bu yapı içerisine dahil olmasını sağladık.

 

Easy Redmine kullanmaya başladığımız günden bu yana artık eşlenik zamanda ilerleyen birden fazla projeyi tek bir platform üzerinden anlık olarak takip edebiliyor, süreleri ve görevleri yönetebiliyor, çalışanların ve projenin performanslarını belirliyor ve ölçebiliyoruz. Ayrıca CRM modülü ile potansiyel müşterilerimizi ve siparişlerimizi analiz ederek geleceğimizi de daha kolay planlayabiliyoruz. İç kalite süreçlerimizin bir kısmını  Easy Redmine içerisine taşıyarak proje kalite seviyesini yukarılara taşıdığımızı söyleyebilirim. Dışardaki paydaşlarımızın bazılarını da sisteme entegre etmiş durumdayız ve gelecek dönemde tedarik zinciri yönetimi seviyesinde de Easy Redmine kullanmanın genişletmeyi planlıyoruz.  Sektörün gerektirdiği ve vizyonumuz içerisinde de yer alan esnek ve dinamik olmak, müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunmak anlamında artık bizim kendimizi daha rahat ve kontrollü hissediyoruz. 

Milmast

SRTEK

Easy Project

Business

Firmamız bünyesinde 2020 yılında gerçekleştirilen proje yönetim ve takibine geçiş çalışmalarında seçimimiz Easy Project oldu. Eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimiz Techvisor tarafından gerçekleştirildi.

Belirli bir sistematik içerisinde projelerimizi takip edebiliyor ve kaynaklarımızı yönetebiliyor olmak bize önemli katkılar sağladı. Süreçlerimizi yönetebilmek için attığımız bu adımda, danışmanımızın bize kattığı enerji, motivasyon ve sıkı takip çalışmalarımızın başarılı olmasındaki en önemli faktörlerden biriydi.

Katkıları ve hizmetlerinden dolayı Techvisor ekibine çok teşekkür ederiz.

SRTEK

Ritekom

Easy Redmine

Techvisor ortak çalışmalarımızın her aşamasında bize büyük destek sağladı. İstediğimiz yardımı zamanında alabildik. Techvisor konudaki uzmanlığı ve samimi çabalarıyla firmamızın proje planlama ve yürütme yeteneklerimizi geliştirmemizde etkili olmaktadır.

Ritekom
bottom of page