top of page
7f64e63a-745b-4b21-830f-08a1f72fed97.png

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış proje yönetimi yazılımı

Easy Project her çalışma ortamına uyum getirir. Yönetiminizi Easy Project 13'e yükseltin.

Version=2 - EP, Color Variant=Basic.png

WBS, Gantt Chart, SCRUM, Kanban: Easy Project ile tüm ihtiyaçlarınız bir arada

İyi yürütülen bir proje yönetimi, projelerde, ekiplerde ve şirket genelinde uyumu yakalamanızı sağlar.

Bu yüzden Easy Project'i ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir "İsviçre çakısı" misali bir araç olarak tasarladık. Çevik, Şelale, B2B, CRM, Yardım Masası gibi kritik gereksinimler tek bir yazılımda.

Easy Project; uyarlama, destek, online seminerler, ve çevrimiçi eğitimler gibi profesyonal hizmetler aracılığı ile projenizin tüm evrelerinde size destek olacak.

En iyi PY araçları

Gantt, WBS, Kazanılan Değer, Kanban, SCRUM, Kaynak Yönetimi ve daha fazlası - hepsi ekibiniz ve sizin için entegre edildi

Kullanımı Kolay

İzinler ve akışları otomatik olarak kurmak artık tek bir tık uzağınızda. Önceden tanımlanmış 15 adet rol ve gösterge panolarıyla tüm işletmelere ve her sektöre uygun.

Hızlı Erişim

Dünyanın dört bir yanına yerleştirilmiş veri merkezleri ve kendi sunucunuz için çözümler ile tepki süreleri ve hızı üst seviyede.

100% Mobil

Nerede olursanız olun projelerinizi herhangi bir mobil cihazdan yönetebilirsiniz. Bağımsız ve maksimum düzeyde verimlilik mümkün.

Business Meeting
easy-project-harmonization.png

Her sektöre en uygun şekilde uyarlama yapıyoruz

Easy Project, BT ve yazılım, sanayi, hizmet, eğitim ve kamu gibi çeşitli sektörlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir ve bireysel, ekip veya şirket bazında kullanılabilir. Başka bir deyişle ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlanmış bu yazılımın keyfini çıkarın!

+40.000

Topluluk Etkileşimi

+3.000

Şirket - Dünya Çapında

+300.000

Easy Project Kullanıcısı

85/26

85 Ülkede 26 Temsilci

70+

Uzman Çalışan Kadrosu

bottom of page