top of page
Team Meeting

Hakkımızda

bahce03.jpg

ASLI YÜCEL ALPDOĞAN

Kurucu ve Genel Müdür

HAKKIMIZDA

İşlerinizi yönetmek ve büyütmek için doğru adrestesiniz!

Proje yönetimi ve değişim yönetimi uzmanlığından güç alarak 2018'de kurulan Techvisor Danışmanlık, şirketlere daha verimli olma yolculuklarında her açıdan yardımcı olmayı hedefliyor.

Kritik yazılım şirketleriyle ortaklıklar, Techvisor Danışmanlığı müşterilerimizin hem dijitalleşme hem de danışmanlık ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz bir çözüm paketi haline getiriyor.

Şirketinize özel ihtiyaçları analiz ederken, hem ihtiyaçlarınızı hem de tüm dünyada 3000 firmadan fazla tecrübeyle gelen "Örnek Uygulamalar"ı göz önüne almak, en kısa zamanda firmanızı daha "kolay" yönetmenizi sağlar.

Global Referanslar
Yerel Referanslar
Slide13.jpg
Slide12.jpg
Slide10.jpg
Slide9.jpg
Slide7.jpg
Slide8.jpg
Slide6.jpg
Slide5.jpg
Slide2.jpg
Slide4.jpg
Slide3.jpg
Slide1.jpg

Techvisor firmasından Aslı Alpdoğan ile tanışmamız şirketimizin iş akış süreçlerini yönetmek üzere  güvenilir ve profesyonel bir yazılım firması arayışımız ile oldu. Kendisi ilk toplantımızdan itibaren yüksek motivasyonu ve ilgisi ile taleplerimizi dinledi. Bize belirttiği süre içerisinde detaylı ama oldukça yalın bir bütçe ve program sundu. Tercihimizi kendisinin firmasından yana kullandığımız günden itibaren ise adeta ekibimizin bir parçası olarak hizmet verdi. Bu süre zarfında şirketimizin işleyişini analiz etti, ihtiyaçlarımıza dair doğru yönlendirmelerde bulundu ve beklentilerimize en uygun çözümlerle döndü. Bunları yaparken ise her zaman en kısa sürede ve pozitif dönüşlerde bulundu. Dolayısı ile tahminlerimizden çok daha önce Easy Redmine programını şirketimizin beklentilerine uygun olarak şekillendirdi ve kullanıma almamızı sağladı.

 

Techvisor ve şirketimize kurduğumuz Easy Redmine programı sayesinde artık iş akış süreçlerimizi çok daha net bir şekilde ölçümleyebiliyor ve yönetebiliyoruz. Müşteri bazlı, proje bazlı ya da personel bazlı performansları sıfır hata ile anında gözlemleyebiliyoruz. Bu sayede ise günümüz iş dünyasında en önemli fırsat alanları olan hız ve karlılık konusunda kendimizi yeni döneme hazırlamış durumdayız.

 

Techvisor firmasına ve Sayın Aslı Alpdoğan’a bize Easy Redmine programını önerdikleri ve danışmanlık hizmeti verdikleri için çok teşekkür ediyoruz. Kendileri ile danışmanlık bazında iş birlikteliğimiz devam etmektedir.

Orhan Irmak Tasarım

Easy Redmine  Finans Modülü

bottom of page